середа, 11 жовтня 2023 р.

ОНЛАЙН --- НАВЧАННЯ

 


ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПЕДАГОГАМ !

 Нещодавно МОН спільно з Міністерство цифрової трансформації України, Google та UNESCO передали українським учителям 50 000 хромбуків. А вже сьогодні UNESCO разом з EdEra запускає програму з цифрової педагогіки, психічного здоров’я та соціально-емоційного навчання! 

Реєстрація ➡️ https://study.ed-era.com/uk/courses/course/4033 
☝️ Це навчання було створено для того, щоб підтримати щонайменше 50 000 учителів у розвитку навичок цифрової педагогіки для оптимізації навчального процесу в дистанційному та змішаному форматах. 
Курс дасть розуміння, як: 🔹 дібрати ефективні цифрові інструменти для заняття, залежно від освітніх цілей; 🔹 оцінювати та контролювати опанування учнями цифрових засобів і безпечної навігації в інтернеті; 🔹створити безпечне середовище для навчання учнів із використанням засобів цифрової педагогіки. 
🤝 Водночас учителі матимуть унікальну нагоду співпрацювати з колегами через професійну спільноту у Facebook. До її складу входитимуть 12 підгруп, у яких тренери-фасилітатори та психологи забезпечуватимуть взаємодопомогу і співпрацю для всіх освітян НУШ. Це допоможе поліпшити навички викладання, а також дозволить розробити засоби і методи навчання як в онлайн-, так і в офлайн-класах. 
📄 Завершивши навчання, учителі отримають сертифікат підвищення кваліфікації, а курс буде зараховано як 1 кредит ЄКТС. Онлайнові матеріали адаптував та розробив Інститутут освіти для миру та сталого розвитку імені Махатми Ганді ЮНЕСКО (MGIEP) у співпраці з групою українських експертів та за фінансової підтримки Google.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар